Kontakt

Växel: 021- 14 20 30, knappval nedan...

1 Sofia Ask, sofia@fysiocity.se

2 Angelica Gunnarsson, angelica@fysiocity.se

3 Birgitta Lindström, birgitta@fysiocity.se

4 Måns Sjögreen, mans@fysiocity.se

5 Philip von Rosen, philip@fysiocity.se

6 Rasmus Bergström, rasmus@fysiocity.se

7 Erik Gannby, erik@fysiocity.se


Vi svarar i mån av tid. Lämna meddelande på telefonsvararen så återkommer vi så fort vi har möjlighet.

Avbokning bör ske senast 24 timmar innan besöket. Uteblivet besök debiteras.


Öppettider:

Måndag - Fredag 08.00 - 17.00

Lördag - Söndag stängt


Besöksadress:

Storagatan 44 (vån 2)

722 12 Västerås