Personal

Sofia Ask, leg. fysioterapeut, sofia@fysiocity.se, 021-142030 knappval 1 BOKA TID

Angelica Gunnarsson, leg. sjukgymnast, angelica@fysiocity.se, 021-142030 knappval 2 BOKA TID

Helena Wreeby, leg. fysioterapeut, helena@fysiocity.se, 021-142030 knappval 3 BOKA TID

Måns Sjögreen, leg. fysioterapeut, mans@fysiocity.se, 021-142030 knappval 4 BOKA TID

Philip Von Rosen, leg. fysioterapeut, philip@fysiocity.se, 021-142030 knappval 5 BOKA TID

Rasmus Bergström, leg. fysioterapeut, rasmus@fysiocity.se, 021-142030 knappval 6 BOKA TID

Erik Gannby, Rehabassistent och massör, erik@fysiocity.se BOKA TID